آگهی ها ویژه

اتصال مواد به فوم هسته ای ساندویچ پانل

اتصال مواد به فوم هسته ای ساندویچ پانل

 

ساندویچ پانل

یک روش ارجح برای اتصال مواد به فوم هسته ای ساندویچ پانل استفاده از چسب مناسب است این چسب ها اصولا در هنر استفاده می شوند اصولا مایع پلیمر رزین و الاستومر از نظر شیمیایی و حرارتی باعث ذوب مواد جامد می شود. بسیاری از چسب های در دسترس عبارتند از: پلی استر، اپوکسی ، پلی اورتان ، لاستیک های رزین ، فنولیک، پلی سولفید، استلین، پروپیلن و مانند آن. هر کدام از این چسب ها پیوند خوبی بین لایه بیرونی و فوم هسته ای ساندویچ پانل ها ایجاد می کند.

بسیاری از چسب های مختلف این توانایی را دارند که ورق مواد را به فوم آلومینیوم پیوند بزنند بخصوص در مورد این مقاله که ساخت و ساز ساندویچ پانل است. نمونه ای از چسب های آلی که ممکن است مورد اسفاده قرار بگیرد چسب حرارتی و چسب قابل ارتجاع رزین می باشد. نمونه هایی از چسب های حرارتی شامل فنل، فرمالوئید، اپوکسی و پلی استلین می باشد و نمونه هایی از چسب های قابل ارتجاع رزین ، پلی ونیل ، اکریلیک ، پلی آمید و مانند آن می باشد.

در هنگام آماده سازی ساندویچ پانل مقدار کافی از چسب باید استفاده شود به طوری که کل سطح لایه بیرونی را بپوشاند و اطمینان حاصل شود که تماس کامل بین چسب و لایه بیرونی و بین چسب و هسته وجود دارد . از چسب برای پر کردن کل حفره هسته و همچنین ارائه یک لایه نازک به روی سطح استفاده می کنند پس از آن یک فشار کوچک کافی است تا سطح و هسته به هم بچسبند این فشار به ساندویچ پانل وارد می شود تا از یکنواختی و کافی بودن تماس بین چسب  و سطوح مطمئن شوند.

چسب ممکن است تنها بر روی لایه بیرونی سطح ورق ریخته شود یا به تنهایی بر روی لایه درونی و یا ممکن است بر روی هر دو لایه ریخته شود پس از آن ممکن است از تکنیک هایی مثل اسید- اچ یا سنباده برای تمیزی کار استفاده شود. در مورد ورق های فلزی معمولا قبل از چسب ورق را روغن زدایی می کنند.

سایر عناوین مرتبط:

, , , , , ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید