آگهی ها ویژه

انواع ساندویچ پانل

انواع ساندویچ پانل

انواع ساندویچ پانل

انواع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل ها گزینه ای عالی برای پوشش ساختمان های صنعتی و تجاری هستند که عایقی عالی برای گرما و رطوبت محسوب می شوند . ساندویچ پانل ها به طور کلی از هر دو طرف با فولاد پوشش داده می شوند و با لایه ای عایق در میان پوشیده می شوند . ساندویچ پانل ها در صنعت ساختمان گسترش زیادی پیدا کردند .
ساندویچ پانل های پیش ساخته بسیار سریع و مقرون به صرفه هستند ۰نصب و راه اندازی پانل های پیش ساخته نیز سریع و اقتصادی است . ساندویچ پانل ها می توانند بار ساختمان را در خارج و داخل با توجه به ضخامتشان تحمل کنند . ساندویچ پانل ها در انواع مختلفی از رنگ ، ضخامت ، عملکرد ، میزان مقاومت در برابر آتش ، قابلیت عایق حرارت بودن ، میزان عایق بودن در برابر صدا و… وجود دارند . برای خرید انواع ساندویچ پانل در ابعاد و طرح ها وو کاربرد مختلف با تجارت گستر تماس بگیرید .
یکی از موارد ایجاد تفاوت بین انواع ساندویچ پانل ها قطعات به کار رفته در آنها ست . در لایه ی خارجی ساندویچ پانل ها بیشتر از فولاد ، گالوانیزه استفاده می شود .در لایه عایق نیز از معمولا از پشم های معدنی، پشم شیشه، فوم پلی اورتان و یا پلی استایرن اکسترود شده استفاده می شود . هر عایق جنبه های مثبت و منفی دارد که با توجه به محل قرار گیری و نصب ساندویچ پانل انتخا می شوند . برای مثال پر کردن با پشم برای حفاظت در برابر آتش مناسب تر است .
ساندویچ پانل ها با توجه محل نصب به ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل لانه زنبوری ، ساندویچ پانل سرد خانه ای و … تقسیم می شوند .

ساندویچ پانل دیواری :

از این نوع ساندویچ پانل برای پوشش سوله ها ورزشی ، سوله های صنعتی ، کانکس های پیش ساخته و دیوارهای ساختمان ها استفاده می شود .

ساندویچ پانل سقفی :

از ساندویچ پنل سقفی نیز برای سقف سوله ها ، کانکس ها و کلیه ساختمان های پیش ساخته و صنعتی استفاده می شود .

ساندویچ پانل سرد خانه ای :

ساندویچ پانل سرد خانه ای نیز برای ایجاد سرد خانه در کارخانجات ، سوپر مارکت ها ، فروشگاه های صنایع سرد ، انبار ها و صنایع مختلف و همچنین برای مواد غذایی مانند سبزیجات ، میوه ها ، بستنی و مواد دیگر مانند گل و گیاه و … استفاده می شود . امروزه کاربرد ساندویچ پانل سردخانه ای بسیار گسترش یافته است .

تجارت گستر به تولید و عرضه انواع ساندویچ پانل در تبریز فعالیت دارد . برای اطلاعات بیشتر درباره انواع ساندویچ پانل ها و انتخاب پانل مورد نیاز خود با تجارت گستر تماس بگیرید تا با کمک و مشاوره کارشناسان ما مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

سایر عناوین مرتبط:

, , , ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید