آگهی ها ویژه
ویژه

نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت

نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت مركز فروش واجراي انواع ساندويچ پانل پلي اورتان و پلي استايرن،ورق فولادي و انواع عايق كانكس اتاقك ...

شماره تماس: 04135250900 - 09141145827
آدرس سایت : http://www.sandwichpanel-iran.com/Agents/5014/Main.aspx

ویژه

اُنور تجارت

اُنور تجارت فروش و اجرای ساندویچ پانل ترکیه و ایرانی با زیبایی منحصر به فرد و کاهش هزینه ها ...

شماره تماس: 09144149566 - 09120353141
آدرس سایت : http://www.onurtejarat.com

ویژه

ایده آل پوشش

باپیشرفت روز افزون تکنولوژی درهمه جهات به ویژه ساخت وساز اکنون در برهه ای از زمان هستیم که ...

شماره تماس: 04134256270 - 04134256271
آدرس سایت : http://irsandwichpanel.com/

منظور از زاویه مشترک در ساندویچ پانل چیست؟

منظور از زاویه مشترک در ساندویچ پانل چیست؟

ساندویچ پانل

مفصل زاویه بین دو ساندویچ پانل وجود دارد جایی که لایه اول بیرونی و لایه دوم بیرونی توسط یک هسته پانل با فاصله از لبه زاویه به هم متصل شده اند و دارای یک رابطه مشترک بین هسته پانل و گوشه داخلی متشکل از بخش های لبه لایه بیرونی است.

یک حفره در هسته پانل توسط توسط یک بخش از لایه بیرونی دوم و بخشی از هسته پانل تعریف شده است. دهانه حفره رابط بین هسته پانل است . اتصال مواد مورد استفاده در حفره و در گوشه داخلی فضای مرده را در رابطه با مهار و کاهش انتقال حرارتی در سراسر ساندویچ پانل به هم متصل کرده است.

اختراع حاضر مربوط به احداث ساختمان به ویژه اتصال ساندویچ پانل مجاور با زاویه مشترک است که باعث کاهش و یا اتصال حرارتی در سراسر آن می شود.دو ساندویچ پانل را می توان به منظور کاهش اتصال حرارتی در بین پانل مشترک به هم متصل کرد که این کار توسط برش زدن یا حذف آن است.

یک قسمت از لبه ساندویچ پانل به صورت تاج مانند برش زده می شود این زاویه مشترک با لبه هسته پانل هماهنگی دارد به طوری که هسته اصلی پانل با هسته های مجاور پانل تماس فیزیکی دارد. یک حفره برای حذف بخشی از هسته ساندویچ پانل تشکیل شده است به عنوان مثال یک سوراخ از طریق یکی از لایه های بیرونی ساندویچ پانل ایجاد می شود یا یک نوار از لایه بیرونی در نزدیکی لبه پانل به شکل یک شکاف که بین لایه های بیرونی پانل است.

مواد اتصال دهنده از طریق این مسیر به داخل حفره به هسته تزریق می شود پانل مهر و موم می شود و به هم دیگر پیوند می خورد و در نتیجه زاویه مشترک را به حداقل می رساند و اتصال حرارت را از یک طرف پانل به طرف دیگر پانل کاهش می دهد یا از بین می برد.

سایر عناوین مرتبط:

, ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید