آگهی ها ویژه
ویژه

نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت

نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت مركز فروش واجراي انواع ساندويچ پانل پلي اورتان و پلي استايرن،ورق فولادي و انواع عايق كانكس اتاقك ...

شماره تماس: 04135250900 - 09141145827
آدرس سایت : http://www.sandwichpanel-iran.com/Agents/5014/Main.aspx

ویژه

اُنور تجارت

اُنور تجارت فروش و اجرای ساندویچ پانل ترکیه و ایرانی با زیبایی منحصر به فرد و کاهش هزینه ها ...

شماره تماس: 09144149566 - 09120353141
آدرس سایت : http://www.onurtejarat.com

ویژه

ایده آل پوشش

باپیشرفت روز افزون تکنولوژی درهمه جهات به ویژه ساخت وساز اکنون در برهه ای از زمان هستیم که ...

شماره تماس: 04134256270 - 04134256271
آدرس سایت : http://irsandwichpanel.com/

ساختار ساندویچ پانل ها

ساختار ساندویچ پانل ها

ساختار ساندویچ پانل

یک ساندویچ پانل متشکل از دو لایه بیرونی مستقل و متصل به یک لایه درونی فوم هسته می باشد.هسته باعث تقویت عناصر می باشد تقویت این عناصر باعث ساخت و ساز ساندویچ پانل های قدرتمندی می شود که در برابر تغییر شکل مقاوم هستند

ساندویچ پانل متشکل از دو لایه مواد جامد است که در حالت عادی دمای اتاق متصل به فوم هسته ای هستند که دارای تقویت کننده عناصر موجود و متصل به آن است. لایه متصل به هسته ممکن است مستقل از ورق باشد و یا ممکن است به عنوان ماده پوششی سفت مثل فلز باشد. استفاده از آلومینیوم برای فوم هسته فلزی و برای تقویت عناصر آن است.

لایه خارجی که متصل به فوم هسته فلزی هستند معمولا از مواد جامدی است که با درجه حرارت اتاق هماهنگی دارد این کار برای تقویت آن است این مواد شامل چوب یا فلز قابل ارتجاع آلی پلیمر،ترموست که هر دو مسطح یا غیر مسطح با شیشه و لاستیک و مانند آن می باشد.

لایه های بیرونی مستقل هستند اما به عنوان یک فاز مایع می باشند که بعد از آن در دمای اتاق به شکل جامد در می آیند این ورق ها از مواد مناسبی ساخته می شوند هنگامی که از ورق استفاده می شود لایه های خارجی به یک وسیله میکانیکی مثل میخ یا پیچ به مواد متصل می شوند.این چفت و بست نیز ممکن است برای لحیم کاری و جوشکاری ورق مواد به هسته به کار رود.

یک روش ارجح برای اتصال مواد به هسته استفاده از چسب مناسب است این چسب ها اصولا در هنر استفاده می شوند اصولا مایع پلیمر رزین و الاستومر از نظر شیمیایی و حرارتی باعث ذوب مواد جامد می شود. بسیاری از چسب های در دسترس عبارتند از: پلی استر، اپوکسی ، پلی اورتان ، لاستیک های رزین ، فنولیک، پلی سولفید، استلین، پروپیلن و مانند آن. هر کدام از این چسب ها پیوند خوبی بین لایه بیرونی و فوم هسته ای ساندویچ پانل ها ایجاد می کند.

سایر عناوین مرتبط:

, , ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید