آگهی ها ویژه

ساندویچ پانل با طرح سفال

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل با طرح سفال

ساندویچ پانل امروزه به دلیل مزایای گوناگون کاربردهای بسیار گوناگونی دارد. مزایایی چون مقاومت در برابر ضربه ، مقاومت در برابر زلزله ، مقاومت در برابر مواد اسیدی و بازی ، عدم انتقال انرژی و صرفه جویی در آن ، ارزان بودن ، سبک بودن و آسانی نصب و راه اندازی آن باعث شده است که  ساندویچ پانل در طرحها و رنگ های مختلف به بازار ارائه شود.

انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری امروزه مورد استفاده های گوناگون در ساختمانها قرار می گیرند. یکی از این ساندویچ پنل ها ساندویچ پانل سقفی با طرح سفال است که برای نما سازی سقف ها به کار می رود.

به دلیل شکل زیبای آن جلوه زیبایی را به ساختمان می بخشد.شرکت های گوناگونی در کشور امروزه در حال تولید ساندویچ پانل با طرح سفال هستند.

ورق طرح سفال گالوانیزه با طرحی زیبا و رنگ های متنوع دارای جذابیت خاصی بوده که با انعطاف پذیری و قابلیت نصب درانواع سقف ها با شیب ۱۲ تا ۹۰ درجه در زیباسازی معماری های سنتی و مدرن نقش مهمی ایفا می کند.

 

به دلیل خواص این نوع ساندویچ پانل سقفی و زیبایی خاص آن امروزه مشتری های فراوانی در پی آن هستند. شرکت های گوناگونی در سطح کشور در حال تولید این طرح از ساندویچ پنل ها هستند. این طرح از ساندویچ پانل در رنگهای متنوعی به بازار عرضه می شود تا بسته به نوع ساختمان انتخاب شوند.

ضخامت ،عرض،نوع عایق و رنگ ان همگی نکاتی هستند که در تولید ساندویچ پانل باید به دقت بررسی شوند تا یک ساندویچ پنل خوب به بازار عرضه شوند.

 

خریداران زیادی امروزه به دنبال خرید ساندویچ پنل های با طرح سفال جهت زیباسازی نمای ساختمان هستند.

قیمت ساندویچ پانل بسته به ضخامت آن و نوع عایق به کار رفته در آن متفاوت است.

سایر عناوین مرتبط:

,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید