آگهی ها ویژه

ساندویچ پانل ترکیبی و کاربرد آن

ساندویچ پانل ترکیبی و کاربرد آن

ساندویچ پانل ترکیبی

یک سبک ترکیبی ساختار جذب انرژی درساندویچ پانل ترکیبی ، تعداد لایه های جذب انرژی مواد است مانند کولار که بین ورق و لایه های سفت و سخت است که انرژی مواد ساختاری ار طریق پانل به ورق متصل می شود. از جمله پانلی که انرژی پرتابه های بالستیک را جذب می کند.ساختار این اختراع مربوط به سازه های پانل و به ویژه مربوط به یک ساختار ساندویچ پانل ترکیبی با ویژگی های جذب انرژی است.

ساندویچ پانل ترکیبی برای ساخت هواپیما و مانند آن است که در آن از ساندویچ پانل لانه زنبوری با فوم ساختاری و هسته استفاده می شود. چنین پانلی دارای مزایایی از جمله وزن کم و سفتی بالا و قدرت زیاد است. در برنامه های کاربردی که در آن حفاظت قطعه مهم است و انرژی بالا برای شکست روتور توربین (قسمت چرخان) صرف می شود. جذب انرژی از لایه های کولار پلی اتیلن، شیشه ای یا سایر پارچه های بالستیک انجام می شود. این پانل باید در ساختار پوست تقویت شده باشد.

ساندویچ پانل ترکیبی می تواند در سایر وسایل نقلیه برای محافظت در برابر پرتابه سلاح یا دیگر منابع قطعات در سرعت بالا استفاده می شوند ساختار ثابت شده داشته باشند. طراحی چنین پانلی به طور کامل از وزن ، حجم، عملکرد و ایمنی رضایت بخش نبوده است به عنوان مثال مواد لایه جذب انرژی طراحی جداگانه ای نسبت به حجم تحملی بار خود دارد، همچنین مواد جاذب انرژی معمولا در سرعت های بالا به طور جداگانه از جذب آب، روغن و مایعات جلوگیری می کند و یا آن را کاهش می دهد.

اگر چه برخی از طرح های سطح سفت بیرونی به پرتابه اجازه می دهد تا جذب لایه های پارچه بالستیک را افزایش دهند اما هم افزایی بیشتر بین سازه تحمل بار و جذب انرژی را در این بخش زیاد میکند. کاهش وزن سازه و حجم آن و بهبود عملکرد آن به طراحی کار آمد برای سازه هواپیما حیاتی است چون باید حاوی قطعات با انرژی بالا از قسمت چرخان توربین شکست خورده باشد. اگر این شکست انجام نگیرد قطعات با انرژی بالا می توانند از دیواره موتور نفوذ کرده و به سیستم هواپیما آسیب برسانند.

در مقاله بعدی با عنوان ساندویچ پانل ترکیبی و مزایای آن   به مزایای ساندویچ پنل ترکیبی  می پردازیم .برای مشاوره در زمینه ساندویچ پانل ترکیبی تبریز با ما تماس بگیرید .

سایر عناوین مرتبط:

, , , , , , ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید