آگهی ها ویژه

ساندویچ پانل دیواری چیست

ساندویچ پانل دیواری چیست

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری  از مصالح ساختمانی می باشد که از چند لایه تشکیل شده است که مابین آنها فوم تزریق شده است و در پوشش دیوار بکار می رود . بهترین فوم مصرفی در ساندویچ پنل از لحاظ عایق بودن ، استحکام و مقاومت در ساندویچ پانل دیواری فوم پلی اورتان می باشد.

مزایای ساندویچ پانل دیواری :
عایق گرمایی و برودتی و عایق صوت و مقاوم در برابر رطوبت ، سبک بودن ساندویچ پانل و نهایتاً کاهش وزن سازه ، بالا بردن سرعت راندمان نصب و راه اندازی مجدد و صرفه جویی در هزینه های ناشی از طولانی شدن پروژه ها، مقاومت در برابر زلزله ، بالا بردن طول عمر مفید ساختمان و تأسیسات و زیبایی طرح و تنوع در رنگ.

موارد استفاده ساندویچ پانل دیواری :
ساندویچ پانل دیواری جهت پوشش دیوار سوله های صنعتی ، سوله های ورزشی ، کانکس های پیش ساخته ، ساختمان های ویلایی و سردخانه ها.

مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری:

عرض مفید یک مترو عرض غیر مفید ۱٫۱۶ m و طول تا ۱۰ m ضخامت از ۴ cm تا ۱۵ cm ورق های مصرفی از نوع گالوانیزه و آلومینیوم و آلوزینگ می باشد که بصورت ورق دو رو تولید می شود

در ساندویچ پانل ها لایه بیرونی سفت و سخت است لایه درونی یا همان فوم هسته نیز با پر شدن مواد مایع به صورت جامد در می آید و سفت و سخت می شوند. مواد گرم به صورت مایع داخل آنها ریخته می شود و با استفاده از خنک کننده ها سفت و سخت می شوند این مواد به شکل سخت و غیر قابل نفوذ هستند که قبلا به انواع آنها اشاره شده است همان پلی استر، اپوکسی ، فنولیک ، پلی اورتان و غیره. این پلیمرهای آلی ممکن است در رابطه با تقویت موادی مانند الیاف فایبر گلاس رنگی ، فلز پودری ، آرد چوب و کربن سیاه استفاده شود.

سایر عناوین مرتبط:

, , , , , , ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید