ساندویچ پانل زرین فوم


ساندویچ پانل زرین فوم

ساندویچ پانل

صنایع زرین فوم نصر در زمینی به مساحت 14000 متر مربع  و سالن های تولیدی و انبار و تاسیسات به مساحت 8500 مترمربع در مجموعه پارک صنعتی مهتاب ، اولین شهرک صنعتی خصوصی کشور در مساحتی به وسعت 320 هزار متر مربع در شهرستان فریمان احداث گردیده است.

این شرکت با توان تولید بسیار زیاد ساندویچ پانل و بلوک سقفی و تری دی پنل از جمله بزرگترین تولیدکنندگان کشور است . ساندویچ پنل های این شرکت معمولا با نام ساندویچ پنل فریمان هم شناخته می شود.

 

محصولات این شرکت

  • انواع ساندویچ پانل از جمله ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل  دیواری (پلی استایرن)
  • انواع تری دی پانل با ابعاد درخواستی
  • انواع بلوک سقفی پلی استایرن استاندارد

 

این شرکت پروژه های زیادی را با سازمان های مختلفی انجام داده است. این شرکت علاوه برتولید ساندویچ پانل در داخل حجم انبوهی از ساندویچ پنل را به کشورهای مثل ازبکستان ،ترکمنستان، افغانستان و … صادر می کند.

شرکت زرین فوم نصر با حدود یک دهه فعالیت ،موفق به دریافت استاندارد ملی برای تری دی پانل و پانل پیش ساخته غیر باربر شده است.

تجارت گستر نیز از شرکت های معتبر در تبریز می باشد که به عرضه انواع ساندویچ پانل تبریز می پردازد . انواع متنوع ساندویچ پانل و ابعاد و طرح های متنوع این محصول و قیمت مقرون به صرفه و رقابتی آن در بازار موجب شده بتواند رضایت قشر زیادی از مشتریانش را فراهم آورد .

محصولات ساندویچ پانل :

ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل با طرح سفال

ساندویچ پانل نسوز

ساندویچ پانل مرغداری


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *