آگهی ها ویژه

ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل سردخانه ای

 

یکی از انواع ساندویچ پانل ، ساندویچ پانل سردخانه ای می باشد که استفاده از آن دارای مزایایی می باشد که در این نوشته به بیان آن می پردازیم . با پیشرفت بشر در قرن حاضر امکان صادرات و توسعه ی یک محصول مخصوصا در بخش کشاورزی ایجاد شده است ، ولی وجود مسافت بین شهرها و کشورهای مقصد کار حمل و نقل این محصولات را با مشکلاتی همراه می کند.

بنابراین برای سهولت در کار صادرات محصولات و مواد غذایی و همچنین جلوگیری از فاسد و خراب شدن آنها یخچالهای متحرکی طراحی شده اند ، که امکان حمل و نقل محصولات کشاورزی و حتی داروهای که دمای محیط در نگهداری آنها بی نهایت حائز اهمیت می باشد و فرآورده های گوشتی ودامی نیز دارای شرایط مشابه میباشند را امکان پذیر کرده است.

امروزه وجود سردخانه های بزرگ چه ثابت و چه متحرک نقشی غیر قابل انکار را در زندگی بشر دارا هستند ،این محیطها امکان نگهداری یک محصول را به مدت چند ساعت و حتی چندماه را برای ما فراهم می آورند. از آنجایی که زندگی بشر تحت تاثیر شدید فرآورده های غذایی قرار دارد و سلامت این محصولات با سلامتی جامعه در ارتباط است و همچنین در ساخت این سردخانه ها از ساندویچ پانل بهره میگیرند.

 

بنابراین کیفیت محصول بکار رفته نقشی موثر در میزان ماندگاری محصولات غذایی و دامی را دارا می باشد. ازاین روی شرکت های ساندویچ پانل به عنوان واردکننده برتر ساندویج پانل ها در کشور اقدام به عرضه ی محصولات خود در بازار داخلی ایران کرده است.

 

ساندویج پانل ها به علت عایق بودن در برابر حرارت و ضد حریق بود به علت داشتن لایه عایقی از شیشه سنگ مناسبترین سازه در تولید سردخانه ها می باشند. این سازه ها با امکانیت شست و شو و همچنین رنگ بندی زیبا و شیک در بهداشت و سلامت محصولات نگهداری شده نیز تاثیر شگرفی دارد. شرکتهای معتبر ساندویچ پانل با علمی وسیع در زمینه صنایع و مواد و با آگاهی از شرایط جویی و جغرافیایی حاکم در کشور محصولات وارداتی خود را عرضه کرده و آماده ی همکاری با متقاضیان این صنعت میباشند .

از آنجایی که هر دانش در سایه تجربه بهترین و موثر ترین نتیجه را در بر دارد این شرکت با ادغام نیروی کاری جوان و فکور با تجربه ی محققان در زمینه ساخت ساز قدمی نو در این عرصه برداشته و ماحصل این تحقیقات را با آرزوی رضایت مندی هرچه بیشتر مشتریان خود به بازار داخلی عرضه میدارد ، این شرکت آمادگی خود را جهت همکاری با مشتریان محترم از جای جای سرزمین بزرگ ایران اعلام میدارد.

 

سایر عناوین مرتبط:

,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید