ساندویچ پانل سقفی

sandwich   نوامبر 5, 2016   دیدگاه‌ها برای ساندویچ پانل سقفی بسته هستند

ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی یکی از مصالح پرکاربرد در ساخت و ساز می باشد که همانند پانل دیواری که در نوشته ” ساندویچ پانل دیواری ” به توصیف آن پرداختیم جایگزین خوبی برای مصالح سنتی در کشور باشد که در انواع ساختمان کاربرد پیدا کرده است .

به طور کلی با توجه قیمت بالای انرژی و اهمیت بالای صرفه جویی و جلوگیری از مصرف بی رویه ، استفاده از مصالح عایق رواج یافته اند . همان طور که می دانید ساندویچ پنل ها مصالحی عایق با مزایای بسیار می باشند که امروزه جایگزین مصالح سنتی شده اند .
ساندویچ پانل سقفی به عنوان یک پوشش عایق برای سقف ساختمان ها ، سوله ها ، کانکس های پيش ساخته و کارخانجات استفاده می شود . همچنین در مکان هایی که نیاز به استفاده از سقف سبک است استفاده از پانل ساندویچی الزامی می باشد .

ساندویچ پنل پلی اورتان به علت دارا بودن لایه عایق مناسب یک انتخاب مناسب برای پوشش سقف می باشد . فوم پلی اورتان از لحاظ استحکام وعایق بودن به نسبت سایر عایق ها مناسب تر است . هم چنین این فوم به علت چسبندگی بالا از لایه های دیگر جدا نمی شوند و مقاومت بالایی دارد . این پانل ها طوری آماده می شوند که درزهای آب بند را به راحتی بتوان در محل ایجاد کرد . همچنین شیب کمی برای آنها نیاز است .
پانل های سقفی بر روز سازه هایی با جنس چوب ، آهن ، بتن و … موجود می باشد و پوشش در بر گیرنده لایه عایق آن می تواند از جنس ورق گالوانیزه ، آلومینیوم ، مس ، پی وی سی و … باشد .
ساندویچ پانل سقفی برای سقف انواع سازه ها و خانه های پیش ساخته ، سوله ها ، انواع ساختمان های تجاری ، صنعتی ، ویلا و کارخانجات استفاده می گردد. برای هم پوشانی انتهای پانل نیاز به پیچ و درزگیر می باشد . پانل ها به صورت پیچ مخفی و پیچ پیدا در کنار هم قرار می گیرند .

ساندویچ پانل

مزیت ها ساندویچ پانل سقفی :

به علت وزن پایین این پانل ها وزن کل سازه سبک می باشد .
سرعت بالا در نصب
عایق در برابر سرما ، گرما ، حرارت و رطوبت
مقاوم بالا سازه در برابر زلزله
جلوگیری از هدر رفت انرژی به علت عایق بودن
قابلیت شستشو
تنوع بسیار بالا در ابعاد و رنگ و طرح
قابلیت استفاده مجدد به علت داشتن ویژگی باز و بسته شدن مجدد

مشخصات و ابعاد پانل سقفی :

ضخامت پانل ها از 2 سانتی متر تا 15 سانتی متر و عرض مفید 1 متر و عرض غیر مفید 1.08 متر می باشد . البته همانند پانل دیواری ، ساندویچ پنل سقفی تجارت گستر هم با توجه به خواسته مشتری در ابعاد و اندازه های مختلف عرضه و به فروش می رسد .

برای خرید ساندویچ پانل سقفی در تبریز با ما تماس بگیرید


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.