ساندویچ پانل سقفی


ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل سقفی نوعی از مصالح ساختمانی می باشد که جهت پوشش سقف به کار می رود . پانل های سقفی از دو لایه پوشش که در بین آن ها فوم قرار دارد تشکیل می شود . بهترین فوم ساندویچ پنل های سقفی از لحاظ عایق بودن و استحکام فوم پلی اورتان می باشد . استفاده از آن علاوه بر ایران در کشورهای آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا و … نیز رواج دارد . پانل های طراحی شده تجارت گستر به واسطه ظاهر زیبا و کاربرد همه جانبه در ساختمان های تجاری و مسکونی استفاده می شود .

موارد استفاده ساندویچ پانل سقفی :

سقف سوله های صنعتی
سقف سوله های ورزشی
سقف ساختمان های ویلایی
سقف ساختمان های صنعتی و پیش ساخته
کانکس های پیش ساخته
آشیانه های هواپیما

مزایای ساندویچ پانل سقفی :

مقاوم بالا در برابر رطوبت
وزن پایین پانل و در نهایت کاهش وزن سازه
مقاومت در برابر زلزله
مقاوم در برابر رشد گیاهان و قارچها
صرفه جویی در هزینه های تولید به علت سرعت اجرا بالای ساخت
ضریب هدایت حرارتی پایین
عایق مناسب در برابر حرارت ، رطوبت و عایق صدا
طول عمر بالای ساختمان های ساخته شده با پانل های ساندویچی
تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ
زیبایی و نمای شیک ساختمان

مشخصات ساندویچ پنل سقفی :

عرض مفید پانل سقفی 1 متر و طول تا 14 متر ضخامت از 2 سانتی متر تا 15 سانتی متر میباشد . پوشش مناسب آن ها هم گالوانیزه و آلومینیوم می باشد که هم می توان به صورت دو رو ورق استفاده کرد هم به صورت یک رو ورق و یک رو فویل که هر کدام ویژگی ها و مزایای خود را دارند . پانل های تجارت گستر براساس سفارش مشتری در عرض های 90 تا 110 میلیمتر و ابعاد 15 تا 250 میلیمتر نیز تولید می شوند تا در مصرف ساندویچ پانل صرفه جویی شده و دور ریزی آن کاهش یابد .هم چنین تنوع رنگ بندی و طرح ها هم با انواع سلایق سازگار می باشد . برای اطلاعات بیشتر و بهره مندی از مشاوره برای خرید ساندویچ پانل سقفی با شماره 04135576835 – 09143026241 تماس بگیرید .

ساندویچ پانل سقفی

انواع ساندویچ پانل سقفی براساس لایه عایق :

1- ساندویچ پانل با فوم پلی یورتان : این پانل ها خود به دو دسته تقسیم می شوند . نوع اول از ترکیب پلی یول و ایزو سیانات و نوع دوم از ترکیب پلی یول و ایزو سیا نورات تولید می شوند . که یکی از تفاوت های آنها در ضد حریق بودن نوع دوم می باشد . پانل با این لایه عایق دارای مزایای بسیاری می باشد از جمله عایق حرارت و رطوبت و سر و صدا و همچنین وزن سبک که موجب شده ساندویچ پانل با فوم پلی یورتان جز بهترین انواع ساندویچ پانل ها به شمار رود .
2- ساندویچ پانل با فوم پلی استایرن : پلی استایرن یا همان یونولیت از دیگر موادی است که برای عایق کاربرد دارد . مشخصه اصلی این عایق وزن بسیار پایین می باشد همچنین قیمت آن نیز پایین تر می باشد اما از لحاظ عایق بودن نسبت به حرارت و صوت نسبت به پلی یورتان ضعیف تر می باشد .
3- ساندویچ پانل با پشم سنگ : در مقاله ” اطلاعات درباره پشم ساندویچ پانل ” به صورت کامل به ویژگی های این عایق پرداختیم مقاومت در برابر آتش از مهمترین ویژگی ها و مزیت های این نوع ساندویچ پانل می باشد . ضد حریق بودن آن حتی از پانل با عایق نوع دوم پلی یورتان که در بالا ذکر شد ، نیز بالاتر است .

 

نصب ساندویچ پانل سقفی :

نصب ساندویچ پانل سقفی به وسیله پیچ و مهره  و زیر نظر افراد با تجربه در این زمینه انجام می شود  که در مقاله ” نصب و مونتاژ ساندویچ پانل ” به توضیح آن پرداختیم .

قیمت ساندویچ پانل سقفی :

با توجه به ویژگی های پانل انتخابی شما و ابعاد آن قیمت ساندویچ پانل تعیین می شود . قیمت پانل های تجارت گستر نسبت به بازار بسیار مقرون به صرفه بوده و موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود . برای اطلاع در باره قیمت انواع ساندویچ پانل با 04135576835 – 09143026241 تماس بگیرید .


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *