آگهی ها ویژه

ساندویچ پانل فابیس

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل فابیس

ساندویچ پانل امروزه به خاطر ویژگی های خوب خود و مقرون به صرفه بودن دارای ارزش اقتصادی زیادی است و فعالان وتاجران زیادی را به سمت خود کشانده است.ویژگی هایی مانند ارزان بودن ، سبک بودن ، راحتی در حمل و نقل ، ضد ضربه بودن ، ضد خورندگی ، ضد فرسایش و مقاوم بودن در برابر زلزله از جمله ویژگی های این محصول جدید است.در مقابل مصالح سنتی این محصول بسیار مقرون به صرفه تر است و امروزه جایگاه خوبی پیدا کرده است.

شرکت های متعددی امروزه در این زمینه فعال هستند و تولیدات خوبی در این عرصه دارند. ساندویچ پانل های سقفی و ساندویچ پنل های دیواری در انواع طرحها و رنگها هر روزه درمتراژهای بسیار وسیع تولید می شوند و به بازار وارد می شوند.

 

یکی  از شرکت های فعال در زمینه ساندویچ پنل ،شرکت “فابیس “است که سالها در این عرصه فعالیت می کند.

این شرکت تجاری انواع ساندویچ پنل های سقفی و دیواری را تولید می کند. خدمات این شرکت شامل نصب و راه اندازی ، حمل و نقل ساندویچ پنل و …است.

ساندویچ پانل ها امروزه بسیار گسترش یافته اند و انواع شرکت ها در عرصه تولید ، صادرات و واردات آن فعالیت دارد.این شرکت هم مانند شرکت های دیگر انواع ساندویچ پنل ها را در طرحها و رنگ های مختلف به مشتریان خود ارائه می دهد.عموما از عایق پلی یورتان برای تولید ساندویچ پنل در این شرکت استفاده می شود.

این شرکت فعالیت خود را در سراسر کشور گسترش داده است و در جاهای زیادی نمایندگی فروش دارد.

کیفیت ساندویچ پانل های این شرکت مناسب است و خریداران می توانند با خیال راحت از این شرکت خرید کنند.

 

 

 

سایر عناوین مرتبط:

, , ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید