ساندویچ پانل فوم تهران


ساندویچ پانل فوم تهران

ساندویچ پانل

شرکت ساندویچ پانل فوم تهران یکی از شرکتهای بنام در شهر تهران و کشور است که سالها در زمینه تولید ساندویچ پانل فعالیت می کند.

کارخانجات تولیدی فوم تهران با مدیریت آقای حاج احمد کاظمی فخر در سال 1332تشکیل گردید . ایشان دارای سابقه کاری بیش از شصت سال در صنعت پلاستیک می باشند که ماحصل تلاش نامبرده احداث چندین کارخانه در زمینه های مختلف تولید پلاستیکها بوده ، و از این راه خدمت در خور تحسینی به پیشرفت و توسعه این صنعت و ارتقاء کیفیت محصولات پلاستیکی در جهت رفاه و افزایش بهداشت و سلامت جامعه نموده اند .

احداث کارخانجات تولیدی فوم تهران یکی از مهمترین فعالیتهای ایشان می باشد. این مجموعه صنعتی تولید کننده انواع محصولات فومی پلی استایرنی ، بلوکهای سقفی نسوز (جایگزین بلوکهای سفالی سنتی ) ، بلوکهای عایق سردخانه ای ، عایقهای ساختمانی جهت کف و بدنه ، بلوکهای دیوارهای باربر ، سقف کاذب ، فومهای بسته بندی و … باشد .

در ادامه حیات کارخانه ، آقای دکتر محمد کاظمی فخر که تحصیلات خود را در رشته مهندسی صنایع پلیمر در کشور انگلستان

به انجام رسانیده بود ، مدیریت کارخانه را بدست گرفت . ایشان در ادامه تلاشهای پدر خود و با بهره گیری از علوم و دانش روز به گسترش فعالیت کارخانه پرداخت . یکی از مواردی که ایشان مد نظر قرار داد ، مسئله مهم زلزله خیز بودن کشور ایران بود .

در همین راستا ضمن توسعه و بهبود خواص محصولات فومی ساختمانی ، تولید ساندویچ پانلهای پلی استایرنی را در دستور

کار شرکت قرارداد . خوشبختانه در سایه تلاش ایشان و نیز راهنمایی و مشاوره پدر ، در حال حاضر خط تولید پیوسته این محصول که به نوبه خود نقش مهمی در صنعت کشور دارد با تمام توان در حال ارائه محصولات باکیفیت است.

امروزه  این شرکت ساندویچ پنل پلی یورتان و پلی استایرن را در دو گونه سقفی و دیواری ارائه می کند.

تجارت گستر نیز مانند این شرکت به تولید و عرضه انواع ساندویچ پانل در تبریز اقدام کرده و نمونه پروژه هایی را در سراسر ایران به فروش رسانیده است . برای اطلاع از محصولات ما با شماره 09143026241 تماس بگیرید .

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *