آگهی ها ویژه

ساندویچ پانل نسوز

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل نسوز

یکی دیگر از انواع ساندویچ پانل ها که در این مقاله به آن می پردازیم ساندویچ پانل های نسوز است . امروزه به دلایل وقایع ناگهانی ،بالا بودن امنیت از مهمترین خصایص یک بنا می باشد . آتش سوزی ،زلزله ،سیل و …. از جمله این وقایع است. آتش سوزی که موجب تلفات بسیار و خسارتهای زیاد می شود را می توان از طریق به کاربردن مصالح ضد حریق جلوگیری کرد.

ساندویچ پانل ضدحریق از جمله آنهاست. این ساندویچ پانل ضدحریق یا کند سوز شده از عایق پلی یورتان سخت و یا عایق دیر سوز پلی ایزوساینوریت ساخته شده است و در برابر آتش مقاوم است.

این نوع ساندویچ پنل ها ابتدا استاندارهایی را برای مواجهه با آتش ،پشت سر می گذارند. ساندویچ پنل ایزوساینوریت بویژه بسیار دیرتر آتش گرفته و اصلا دودزا نیست.این نوع ساندویچ پنل دیرتر از پلی یورتان اتش گرفته و چون ایجاد ذرات شعله ور نمی نماید باعث گسترش اتش نمی شود.

با تجهیز ساختمان و بناها به این نوع ساندویچ پانل ها می توان از خسارت های ناشی از آتش سوزی بسیار کاست. شرکتهای زیادی در ایران وجود ندارند که این نوع ساندویچ پانل را تولید کنند. چون هنوز تکنولوژی آن کامل به کشور وارد نشده است.تعداد شرکت های کمی در حال تولید این محصول هستند. البته توجه داشته باشید که ساندویچ پانل ها در برابر آتش مقاوم هستند و منظور ما از این ساندویچ پنل، ساندویچ پنل های خاص طراحی شده برای مقابله با آتش است.

این نوع ساندویچ پنل در صنایع پالایشگاهی و نظامی و جاهایی که خطر آتش گرفتگی بسیار زیادتر است می تواند کاربرد بسیار خوبی داشته باشد.

 

سایر عناوین مرتبط:

, ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید