آگهی ها ویژه

ساندویچ پانل چیست

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل چیست

ساندویچ پانل چیست ؟ عایق بندی ساختمانها و اماکن در دست احداث از دیرباز یکی از دغدغه های جوامع بشری بوده و است. در عصر حاضر با کم شدن منابع سوختی و همچنین فشرده شدن بافت شهری عایق سازی به یکی از با اهمیت ترین موضوعات در عرصه ساخت و ساز تبدیل شده است.

دانشمندان و ذهنهای خلاق با طراحی و ساخت پانل های پیش ساخته و قابل نصب به صورت آماده اقدام به عایق سازی و مقاوم سازی بسیاری از سازه های در حال احداث کرده اند. ساندویچ پانل ها گونه ای از این دست آورد می باشند که به علت  لایه های فشرده به صورت ساندویچ و قرار دادن لایه ای عایق و قابل انعطاف مابین این لایه ها به این نام شناخته می شوند .

ساندویچ پنل ها همچنین به علت قابلیت نصب در انواع پوششهای ساختمانی اعم از ساختمانها و اماکن عمومی و غیر عمومی چه کارخانجات صنعتی و چه مدارس و بیمارستانها و حتی سردخانه ها و مرغدارایها و … و مزایایی همانند قابل شستشو بودن این فرآورده ی ساختمانی محصولی بسیار کارآمد و مناسب جهت استفاده در صنعت ساختمان سازی می باشند.

ساندویچ پانلها به دلیل آسانی در نصب از نظر صرفه جویی در زمان و همچنین هزینه نیز فوق العاده مقرون به صرفه می باشد، ساندویچ پانل ها در انواع رنگهای زیبا و متناسب با سلایق متفاوت در روحیه بخشیدن به جوامع نیز مفید و همچنین از نظر زیباسازی حائز اهمیت است.

می توان با واردات ساندویچ پانل از کشور مبدا ،بدون واسطه وتزریق آن در بازارهای داخلی قدمی موثر در التیام بخشیدن به صنعت ساخت و ساز ایران بردارد.

با عاملیت نصب و فروش انواع ساندویچ پانلها در طرحها و رنگهای متفاوت با کیفیتی برتر ، رونقی تازه به صنعت ساخت و ساز در کشور می بخشد

شرکت های ساندویچ پانل در تبریز و سایر شهرها در نظر دارند در اقدامی بی سابقه و ستودنی ساندویچ پانل با کیفیت خود را با ارزانترین قیمت وارد بازار کرده و در اختیار هم میهنان خود قرار دهد .

 

سایر عناوین مرتبط:

, , ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید