آگهی ها ویژه

ساندویچ پنل مانع نفوذ باد و باران

ساندویچ پنل مانع نفوذ باد و باران

ساندویچ پانل

مصالح سنتی مانند سنگ و بلوک و آجر ، موقع بارش باران ، آب باران را در خود جذب می کنند ، در زمان هوای آفتابی ، رطوبت جذب شده را به صورت بخار به بیرون پس می دهند. میران ضخامت لازم برای اینکه در این دیوارها ، رطوبت به سطوح داخلی ساختمان نرسد ، به میزان برخورد باران به دیوار وابسته است . در مناطق پرباران و رطوبی ، گاها دیوار به صورت دو لایه توخالی ایجاد می شود که لایه بیرونی جلوی باران را می گیرد و لایه داخلی که از گچ یا بلوک های سبک است ، عایق گرما است و سطح داخلی دیوار را تامین می کند.

بر خلاف مصالح سنگی ، مصالح پوششی آب را جذب نمی کنند ، مانند فلزات و شیشه ، باعث می شوند که آب باران روی سطح دیوار به جریان بیفتد . جریان یافتن آب روی پوشش باعث می شود سوراخ های زیر موجود در پوشش ، مستعد رسوخ آب باشد . از طرفی ، در این درزها جابجایی سازه ای و گرمایی نیز روی می دهد و لذا موادی که برای آب بندی آنها به کار می روند باید انعطاف پذیری لازم را داشته باشند . از آنجا که درزگیرها معمولا در برابر عوامل جوی و نور و حرارت خورشید سخت و سفت شده و خاصیت خود را از دست می دهند . معمولا روی درزهای آب بندی شده ، باران گیر نصب می کنند تا قدرت نفوذ جریان آب باران را با وزش باد همراه است را بکاهد.
بنابراین ، درزها در این نوع ساختمان ، نقش اصلی را در مورد جلوگیری از نفوذ باد و باران خواهند داشت . از آنجا که هزینه انرژی نیز رو به افزایش است و مسائل زیست محیطی هم باید مد نظر قرار گیرد ، تقاضا برای ساختن بناهای آب بندتر با مصرف کمتر انرژی با استفاده از ساندویچ پنل  ( ساندویچ پانل ) جهت سرمایش و گرمایش روزافزون می باشد .

سایر عناوین مرتبط:

, , ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید