آگهی ها ویژه

ساندویچ پنل مرغداری

ساندویچ پنل مرغداری

 

ساندویچ پنل همانطور که می دانید ، کاربردهای فراوانی دارد  و در مکان های زیادی استفاده می شود. ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی از انواع ساندویچ پنل ها محسوب می شوند . از دیگر انواع ساندویچ پنل ها ساندویچ پنل مرغداری می باشد که جهت ساخت سوله های مرغداری کاربرد دارد.

 ساندویچ پنل به علت مزیتهایی که دارد ،نسبت به مصالح دیگر برای مرغداری مناسبتر است.در ساخت مرغداری باید نکات فراوانی به کار رود.

در ساخت مرغداری باید ابتدا نکات مهم برای دستیابی به هوای سالم درون مرغداری را درنظر گرفت.مرغداری ها باید مکانی بهداشتی ،سالم و با هوای مناسب جهت رشد مرغ های درون ان باشد.

ساندویچ پنل ها به علت ویژگی بهداشتی بودن، بسیار برای این کار مناسب اند. سبکی ساندویچ پنل ها و ارزان بودن ان از دیگر مزیتهای ساندویچ پنل ها جهت ساخت مرغداری است.ساندویچ پنل ها در مرغداری بسیار مناسب و خوب عمل می کنند و موجب رضایت خاطر مرغداران هستند.

سوله های مرغداری را در اندازه های گوناگون می سازند اما استاندارد ترین اندازه سالن را می بایست در عرض ۱۲ متر و طول ۷۵ متر ساخت . از انجا که ساندویچ پنل ها عایق حرارتی بسیار مناسبی هستند و دمای محیط را ثابت نگه می دارند بسیار برای محیط مرغ داری مناسب اند.خاصیت دیگر که باعث استفاده  در مرغداری ها می شود،ضد حریق بودن انهاست که به این ترتیب باعث افزایش ایمنی می شوند.

در هر صورت ساندویچ پنل ها بسیار مورد مناسبی برای استفاده درمرغداری ها هستند. از دیگر نکات سوله مرغداری ها ساختن حوضچه اب در دو سمت ورودی هوا برای خنک کردن هوا در تابستان است.

ساندویچ پنل ها بسته به سفارش مشتری با ورق های مناسب محیط و عایق خوب برای ساختن مرغداری ها تهیه می شوند.انواع ورقهای گالوانیزه و الومینیوم و الوزینک با عایق های متفاوت در رنگهای متنوع جهت ساخت مرغداری بکار میروند.

سایر عناوین مرتبط:

,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید