آگهی ها ویژه

ساندویچ پنل

ساندویچ پنل

ساندویچ پنل در صنعت ساختمان سازی و ساخت و ساز کاربرد دارد . ساندویچ پنل یک پانل سبک وزن و مقاوم می باشد که با وجود مزایای بالا آن توانسته جایگزین مناسبی برای مصالح سنتی باشد .ساندویچ پنل ها در ضخامت های مختلفی وجود دارند و عایق حرارتی و صوتی مناسبی می باشند .آزمایشی بر روی یک نمونه ۲۲۰*۲۲۰ میلی متری در یک آکوستیک ضد صدا بر روی خصوصیت عایق صدا این پنل انجام شد و نتایج امیدوار کننده ای نشان داد.
مزیت های ساندویچ پنل مانند وزن سبک ، قدرت بالا ، مقاومت در برابر خوردگی ، دوام بالا و عایق صدا در مقایسه با سایر مواد موجب شد از این ماده به طور گسترده در ساخت و ساز و تقویت و بازسازی سازه ها ، پل ها و سایر پانل های ساخت و ساز استفاده شود .
ساندویچ پنل نیازهای مطلوب برای ساخت و ساز مدرن را فراهم می نماید و با افزایش کیفیت ارائه ، تولید کمتر ضایعات ، عایق صدا و حرارت و ایجاد آسایش به روند ساخت و ساز کارآمدتر کمک می نماید .

ساندویچ پنل ها به طور کلی از یک ماده عایق در بین دو ورق یا لایه تشکیل شده است . به همین دلیل آن را ساندویچ پنل یا ساندویچ پانل نامیده اند . انواع مختلفی از لایه عایق برای ساندویچ پنل ها وجود دارد که خصوصیات پنل را تحت تاثیر قرار می دهد .
از انواع عایق های ساندویچ پنل می توان به پلی اورتان، پلی استایرن، پشم سنگ و پشم شیشه اشاره کرد .در ادامه اختصارا به توصیف هریک می پردازیم .

ساندویچ پنل

عایق ساندویچ پنل

۱- عایق پلی اورتان :

این عایق عایقی حرارتی صوتی است که از پلیمرهایی تشکیل شده است که دارای پیوند یورتانی هستند.پیوند یورتانی از طریق واکنش افزایشی بین گروه ایزوسیانات و یک ترکیب دارای هیدروژن فعال تشکیل می شود. این عایق دارای کاربردهای زیادی در صنعت است. قیمت این عایق معمولا به دلایلی ثابت نیست .

۲- عایق پلی استایرن :

این عایق یک هیدروکربن طویل زنجیر است که در آن مراکز متغیر کربنی به گروههای فنیل متصل هستند.حالت کشسان و انعطاف پذیر دارد.دارای انواع گوناگونی است و در جاهای مختلفی کاربرد دارد.قیمت آن بسته به مواد اولیه متفاوت است.

۳- عایق پشم شیشه :

ماده ای است مرکب از الیاف بسیار نازک شیشه که به خاطر مقاومت خوب در برابر حرارت از آن به عنوان عایق حرارتی استفاده می شود. کاربردهای گوناگونی در صنعت دارد مانند صنایع پتروشیمی،صنایع آب و فاضلاب.بیشترین مصرف آن در ایران برای ورق سازی و ساخت قطعات صنعتی می باشد.

۴- عایق پشم سنگ :

این عایق جز دسته بندی عایق های حرارتی معدنی است.دارای ضریب انتقال حرارتی بسیار کمی است و دارای صرفه اقتصادی بالایی می باشد.محیطی نامناسب برای رشد باکتری ها و قارچ ها و حشرات است که خود موجب بهداشت بیشتر محیط می شود.

هر کدام از عایق های بالا کاربردهای خاص خود را دارند البته در دنیای امروزه عایق های بیشتری برای تولید ساندویچ پنل موجود است و علاوه بر موارد ذکر شده عایق های دیگری هم برای این کار تهیه شده است.

این عایق ها به دلیل سبک بودن،مقاوم بودن در برابر ضربه و ضریب انتقال حرارت پایین در تولید ساندویچ پنل ها کاربرد پیدا کرده اند. برای اخذ اطلاعات تخصصی تر و قیمت های این عایق ها می توانید از طریق ارتباط با ما اقدام کنید.

sandwich-panel10

کاربرد ساندویچ پانل :

با توجه به مزایای ذکر شده از ساندویچ پنل در انواع سردخانه ها ، سرویس های بهداشتی ، نمازخانه ها ، تعمیرگاه های سیار ، ویلاها ، انواع سوله ، دیوار و سقف سالن های تولید ، سوله، سازه فلزی، سازه فضایی، انبار ، کانکس، کانتینر ، سازه و خانه پیش ساخته ، ساختمان های اداری ، تجاری و مسکونی و …. استفاده می شود .
ساندویچ پنل دارای انواع مختلفی می باشند که با توجه محل قرارگیری آنها از نوع مخصوص آن استفاده می شود .

انواع ساندویچ پانل :

ساندویچ پانل دیواری که برای انواع دیوار های ساختمان ها استفاده می شود برای اطلاعات بیشتر ساندویچ پانل دیواری را مطالعه کنید .
ساندویچ پانل سقفی برای انواع سقف ساختمان ها و سوله کاربرد دارد برای اطلاعات بیشتر ساندویچ پانل سقفی را مطالعه کنید .
ساندویچ پانل سردخانه ای
ساندویچ پانل لانه زنبوری
و…

وجود شیار در پنل های ساندویچی موجب سهولت در نصب می شود و با آن می تواند به سرعت یک ساختمان با نمای زیبا و مقاوم در برابر آتش و عایق ایجاد نمود .

سایر عناوین مرتبط:

,
آگهی های معمولی

تماس با ما

تلفن همراه: 09143026241

ورق آهن روغنی , سافت استارتر , ساندویچ پانل در تبریز , ماله برقی , ماله موتوری ,
ماله پروانه ای , واتراستاپ , ضد یخ بتن , روتاری جوینت ، شیلنگ ویبراتور بادی ، قیمت شیلنگ بادی ،شیلنگ بادی ، چوب بری ، چوب فروشی ، تخته زیرپایی ،
تخته بنایی ،ساندویچ پنل در تبریز , شیشه بالکن , بالکن شیشه ای , یونولیت بسته بندی , فوم بسته بندی , پلاستوفوم بسته بندی ,سینی نشا ,
ساندویچ پنل در تبریز , ورق گالوانیزه رنگی ,
ساندویچ پانل سقفی در تبریز , ساندویچ پانل دیواری در تبریز , راه انداز نرم , تخته چند لایی , قالب بتن , قالب فلزی بتن , خم برش میلگرد ,
تخته سه لایی , تخته هفت لایی , دستگاه خاموت زن ,
خاموت زن , واتراستاپ پی وی سی ,
دستگاه خم و برش میلگرد , کمپکتور , اسپیسر بتن , تخته بنایی ,
واتراستاپ
تخته سه لایی

تخته هفت لایی

تخته چندلایی

پلی وود

پلای وود

پلیوود

آکام سدید

اکام سدید

کاشت میلگرد در تبریز

کاشت میلگرد بتن در تبریز

برش بتن در تبریز

برش بتن تبریز

کر گیری بتن در تبریز

کرگیری بتن در تبریز

کرگیری در تبریز

سافت استارتر

قیمت سافت استارتر

شیلنگ ویبراتور بادی ، قیمت شیلنگ بادی ، ویبره بادی ، چوب بری ، چوب فروشی ، تخته زیرپایی ، تخته بنایی ، تخته قالب بندی

ضد یخ بتن

واتراستاپ

 

یونولیت بسته بندی ، فوم بسته بندی ، پلاستوفوم بسته بندی ، سینی نشا ، تولید یونولیت بسته بندی ، فروش یونولیت بسته بندی ، خرید یونولیت بسته بندی