آگهی ها ویژه

صادرات ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

صادرات ساندویچ پانل

ساندویچ پانل امروزه یکی از محصولات پرکاربرد در انواع گوناگونی از مصارف صنعتی و ساختمانی است.به دلایل بسیار گوناگون و مزایای بسیار ،این کالا در دنیا دارای مشتری های فراوانی است.مزایایی همچون مقاومت در برابر زلزله ، ارزان بودن ، سبک بودن ، صرفه جویی در مصرف انرژی و عایق حرارتی و صوتی بودن باعث برتری این کالا بر دیگر مصالح هم ردیف خود شده است.

برای اطلاعات کاملتر درباره ساندویچ پانل نوشته ” ساندویچ پانل – ساندویچ پنل – ساندویچ پانل چیست ” را بخوانید .

سالهاست که کشور ایران در این عرصه مشغول فعالیت است. ایران دارای تکنولوژی تولید این کالاست و در این عرصه جایگاه بی دارد. شرکتهای گوناگونی در حال تجارت و خرید و فروش در این عرصه هستند.بسیاری از این شرکت ها علاوه بر تولید در کار صادرات ساندویچ پانل نیز هستند.

 

صادرات ساندویچ پانل به کشورهای گوناگون در ایران صورت می پذیرد . طبیعتا این کشورها بیشتر جز کشورهای همسایه هستند. مراوده با کشورهای همسایه راحت تر و  مقرون به صرفه تر است.کشورهایی همچون عراق ، پاکستان ، افغانستان ، ترکمنستان ، کویت و سایر کشورهای عربی از جمله آنهاست.

کشورهای عربی به علت نداشتن تکنولوژی ساخت این  کالا از مشتری های دائمی هستند . صادرات ساندویچ پانل کمک بسیار خوبی به اقتصاد و تجارت کشور است .

قیمت های صادراتی این کشورها متفاوت اند وبسته به مسیر و کشور مقصد با هم تفاوت دارند.حجم صادرات ساندویچ پانل به کشورهای گوناگون متفاوت است .

از جمله شرکتهای به نام در عرصه صادرات ساندویچ پنل شرکتهای ماموت ، طنین ، کبیرپانل ، نماسازان و … هستند.

شاید مشهورترین و فعالترین شرکت ، شرکت ماموت است که بسیار شرکت مشهور و فعالی در عرصه بین المللی است. شرکتهای دیگر هم فعالیت بسیار خوبی در این عرصه دارند.

 

سایر عناوین مرتبط:

, ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید