آگهی ها ویژه
ویژه

اُنور تجارت

اُنور تجارت فروش و اجرای ساندویچ پانل ترکیه و ایرانی با زیبایی منحصر به فرد و کاهش هزینه ها ...

شماره تماس: 09144149566 - 09120353141
آدرس سایت : http://www.onurtejarat.com

ویژه

ایده آل پوشش

باپیشرفت روز افزون تکنولوژی درهمه جهات به ویژه ساخت وساز اکنون در برهه ای از زمان هستیم که ...

شماره تماس: 04134256270 - 04134256271
آدرس سایت : http://irsandwichpanel.com/

عایق صدا در ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

عایق صدا در ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

سر و صدای تولید شده توسط ماشین آلات و تجهیزات در کارخانه های صنعتی اغلب باعث ایجاد محیط کار نامطلوب می شود و برای شنوایی مضر است.برای حل این مشکل باید در اتاق های کنترل ، موتورخانه و حتی منازل مسکونی و تجاری از عایق صدا استفاده کرد . وجود آرامش و نبود صدای محیط از الزامات یک سازه مناسب می باشد .
نوعی از ساندویچ پانل ها عایق صدا بوده و از آنها می توان در ساخت انواع سقف و دیوار بهره جست . استفاده از ساندویچ پانل سقفی عایق صدا موجب کاهش سر و صدا از جمله سر و صدای ناشی از قطرات باران بر روی پشت بام می شود .این پانل ها ۴ برابر بهتر از پانل های حرارتی می توانند از ایجاد سر و صدا جلوگیری کنند . از آنها برای پر کردن سقف استفاده می شود . در صورتی که ساندویچ پانل با عایق های حرارتی ، بیشتر برای اجتناب از اثرات گلخانه ای استفاده می شود .

نوعی از پانل های ساندویچی تولیدی این شرکت که دارای ظاهری شیک برای مقاصد داخلی نیز هست ، دارای سوراخی می باشد که در ارائه جذب صدا بهتر است . از این نوع ساندویچ پنل برای پارتیشن بندی و سقف در شرایط عادی و آب و هوایی خشک استفاده می شود. توجه کنید که هنگامی که از پانل های سوراخ دار برای سقف استفاده می شود ، سطح سوراخ همیشه باید به سمت پایین باشد .

در مبحث عایق صدا ضخامت پانل مورد توجه قرار می گیرد . در نمودار زیر شاخص کاهش صدا برای پانل با ضخامت ۵۰ میلی متر ، ۱۵۰ میلی متر و ۲۴۰ میلی متر و پانل آکوستیک با ضخامت ۱۰۰ میلی متر نمایش داده شده است .

sound-reduction-index-3249435

ساندویچ پانل با پشم سنگ متشکل از دو لایه از فولاد با چگالی بالا و عایق پشم سنگ با خواص جذب صدا و مانع نفوذ صدا از جمله پانل های عایق می باشد . که برای نصب و راه اندازی بر روی سازه های که در آن ها سر و صدای زیادی وجود دارد ، مناسب است .

سایر عناوین مرتبط:

, , ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید