آگهی ها ویژه

عناصر تقویت کننده در ساخت ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

عناصر تقویت کننده در ساخت ساندویچ پانل

ساخت ساندویچ پانل

در حال حاضر در ساخت و ساز ساندویچ پانل ها امکاناتی برای تقویت عناصردر فوم هسته آن مورد استفاده قرار می گیرد. آمار و ارقام نشان می دهد تقویت عناصر در داخل پیوند فوم متا که بخشی از هسته است و همچنین در لایه بیرونی ساندویچ پانل وجود دارد. پیوند این عناصر به راحتی با چسب امکان پذیر است که در اینجا چسب های ترموست ترجیح داده شده است.

تقویت عناصر ممکن است برای لایه های خارجی در دست ساخت و ساز ساندویچ پانل ها ترجیحا مفید باشند. تقویت عناصر ممکن است از همان مواد لایه بیرونی و یا مواد فلزی مختلف دیگر باشد.

اندازه و شکل عناصر تقویت کننده می تواند متفاوت باشد این عناصر می تواند نیم کره ، کروی ، راه راه و یا ترکیبی از این اشکال باشد با این حال در هر شکل عناصر تقویت کننده تنها بخش کوچکی از حجم کل بخش هسته را تشکیل می دهد. تعداد آنها و فاصله عناصر تقویت کننده در ساخت و ساز می تواند بسته به قدرت نهایی برای به پایان رساندن  ساخت و ساز ساندویچ پانل متفاوت باشد.

نیاز مهم عناصر تقویت کننده این است که به طور قابل توجهی از حجم فوم و لایه بیرونی و لایه های ساندویچ پانل را تشکیل می دهد.این عناصر در لایه های بیرونی به شکل عمود هستند اما در درون هسته با فاصله هستند این به این معنی است که فاصله بین عناصرتقویت کننده می تواند متفاوت باشد می توان از هر دوی عناصر تقویت کننده عمود و غیر عمود استفاده کرد.

می توان اینگونه گفت که لایه بیرونی به صورت قطعه قطعه است سپس لایه بیرونی ساندویچ پانل به وسیله چسب به هسته متصل می شود این چسب تحت فشار گرما به هسته اصلی می چسبد هسته تقویت می شود و سپس دو لایه بیرونی پوشش داده می شود و در پایان پانل تولید می شود.

سایر عناوین مرتبط:

, , , , , , ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید