آگهی ها ویژه

مواد ترکیبی ساندویچ پانل ها

مواد ترکیبی ساندویچ پانل ها

ساندویچ پانل

انواع فوم فلزات در بخش هسته استفاده می شود. در حال حاضر در ساخت و ساز انواع ساندویچ پانل ها از فلزات سرب ، قلع ، مس ، روی ، تانتال ، تیتانیوم و آلیاژهایی از این فلزات مانند فولاد ، برنج و مانند آن استفاده می کنند. فوم فلزی که ترجیح داده شده است فلز آلومینیوم است آلیاژهای آلومینیوم نمونه هایی مفید از آلیاژهای تهیه فوم هسته در ساندویچ پانل ها هستند.

همانطور که اشاره شد در ساندویچ پانل ها لایه بیرونی سفت و سخت است لایه درونی یا همان فوم هسته نیز با پر شدن مواد مایع به صورت جامد در می آید و سفت و سخت می شوند. مواد گرم به صورت مایع داخل آنها ریخته می شود و با استفاده از خنک کننده ها سفت و سخت می شوند این مواد به شکل سخت و غیر قابل نفوذ هستند که قبلا به انواع آنها اشاره شده است همان پلی استر، اپوکسی ، فنولیک ، پلی اورتان و غیره.

این پلیمرهای آلی ممکن است در رابطه با تقویت موادی مانند الیاف فایبر گلاس رنگی ، فلز پودری ، آرد چوب و کربن سیاه استفاده شود.

فوم فلزات مورد استفاده در ساخت و ساز ساندویچ پانل توسط فرآیندهایی هنری شناخته شده است به طور کلی در چنین فرآیندهایی از باد برای فلز مذاب توسط گاز تولیدی استفاده می کنند. همانطور که اشاره شد در ساخت و ساز هسته پانل ها از فوم آلومینیوم استفاده می شود.

محدوده تراکم فوم آلومینیوم ممکن است بیشتر از یک حجم باشد به طور کلی فوم آلومینیوم با داشتن یک چگالی کمتر از حدود ۵۰ P.C.F می تواند مورد استفاده قرار گیرد. اعم فوم ها از ۵ تا ۳۵ P.C.F هستند.

در هنگام آماده سازی ساندویچ پانل مقدار کافی از چسب باید استفاده شود به طوری که کل سطح لایه بیرونی را بپوشاند و اطمینان حاصل شود که تماس کامل بین چسب و لایه بیرونی و بین چسب و هسته وجود دارد .

سایر عناوین مرتبط:

, , , , ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید