آگهی ها ویژه

موارد استفاده از ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

موارد استفاده از ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل برای دیوارهای ساختمان و سقف ساختمان ها و همچنین برای تجهیزات ساختمان استفاده می شود . ساندویچ پنل از پیوستن پوشش خارجی به هسته عایق تولید می شود . پوشش فلزی محصول نهایی را در برابر شرایط آب و هوایی مانند باران یا برف محافظت می کند و در نما و زیبایی ساختمان نیز تاثیر گذار است .
این پانل ها در برابر عوامل خورنده مانند رطوبت، بخار، برف، مواد شیمیایی یا سایر شرایط سخت مقاومت دارد . هسته ساندویچ پانل از فوم پلی یورتان ، فوم پلی ایزوسیانورات ، پشم معدنی و … ساخته میشود که باتوجه به مواد به کار گرفته میتواند به یک مانع در برابر آتش، باران ، برف، باد، درجه حرارت و عوامل دیگر تبدیل شود .

دامنه کاربرد ساندویچ پانل بسیار گسترده است: در سالن های ذخیره سازی، سالن های تولید، واحدهای تجاری کوچک و بزرگ، ساختمان ابزار مانند سالن ها و استخرهای شنا، ساختمان مزرعه ( cowhouses ) ، زیرزمین و سالن های تجاری و کانکس ها .
ساندویچ پنل برای ذخیره سازی مواد غذایی، فروشگاه های دارای فریزر و سردخانه ها مناسب هستند. ساندویچ پانل نیز ممکن است در کشاورزی برای ساخت سالن هایی برای گیاهان استفاده شود. همچنین در تمام مکان های که در آن شرایط بهداشتی مورد نیاز است، به علت تاثیر نگذاشتن بر مواد غذایی که در تماس با پانل هاست و مقاومت در برابر مواد شیمیایی مورد استفاده و همچنین قابلیت تمیز کردن ساده آن از پانل ها استفاده می شود .
ساندویچ پانل ممکن است به عنوان دیوار ساختمان ها، خارجی و داخلی، سقف های کاذب در سالن یا به عنوان یک لایه حفاظت اضافی استفاده شود . همچنین از این مواد در مناطقی که دارای سطح بالایی از آلاینده های صنعتی هستند و نیاز به استفاده از مواد با مقاومت و دوام بالا است استفاده می شود .

ساندویچ پانل

انواع ساندویچ پانل

همان طور که در مقاله انواع ساندویچ پانل بیان شد، از انواع ساندویچ پانل ها می توان ساندویچ پانل دیواری ، سقفی و سردخانه ای را نام برد . که هر کدام از این انواع با توجه به ضخامت و ابعاد دارای تنوع بوده و می توانند گستره انتخاب شما را گسترش دهند .

ساندویچ پانل دیواری استاندارد :

محدوده ضخامت: ۴۰ تا ۱۲۰ میلی متر. مناسب برای دیوارها، به صورت عمودی یا افقی نصب می شود. چفت و بست پانل به ساختار با پیچ انجام می شود.

ساندویچ پانل دیواری با اتصال های پنهان :

محدوده ضخامت: ۶۰ تا ۱۲۰ میلی متر. مناسب برای دیوارها، به صورت عمودی یا افقی نصب می شود. چفت و بست پانل به ساختار با پیچ درون مفصل انجام می شود .استفاده از این پانل موجب می شود نما صاف و بدون مفاصل مشاهده شود .

ساندویچ پانل سردخانه ای :

محدوده ضخامت: ۱۲۰ به ۲۲۰ میلی متر . مناسب برای دیوارهای سردخانه و فریزر، و همچنین سقف و سقف کاذب می باشد .

ساندویچ پانل سقفی :

محدوده ضخامت: ۶۰-۱۶۰ میلی متر . مناسب برای بام های شیروانی با زاویه زمین کوچک و متوسط می باشند .این پانل ها دارای سطح ذوزنقه خارجی می باشند .

تجارت گستر تولید کننده پانل ، انواع ساندویچ پانل با قیمت رقابتی را در بازار عرضه می کند برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ساندویچ پانل ها با ما تماس بگیرید .

سایر عناوین مرتبط:

, , , , ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید

طراحی سایت در تبریز , طراحی وب درتبریز , طراحی وب سایت در تبریز , ورق آهن روغنی , سافت استارتر , ساندویچ پانل در تبریز , ماله برقی , ماله موتوری ,
ماله پروانه ای , واتراستاپ , ضد یخ بتن , روتاری جوینت , پمپ شناور ، شیلنگ ویبراتور بادی ، قیمت شیلنگ بادی ،شیلنگ بادی ، چوب بری ، چوب فروشی ، تخته زیرپایی ،
تخته بنایی ،ساندویچ پنل در تبریز , شیشه بالکن , بالکن شیشه ای , یونولیت بسته بندی , فوم بسته بندی , پلاستوفوم بسته بندی ,سینی نشا ,
ساندویچ پنل در تبریز , ورق گالوانیزه رنگی ,
ساندویچ پانل سقفی در تبریز , ساندویچ پانل دیواری در تبریز , راه انداز نرم , تخته چند لایی , قالب بتن , قالب فلزی بتن , خم برش میلگرد ,
تخته سه لایی , تخته هفت لایی , دستگاه خاموت زن ,
خاموت زن , واتراستاپ پی وی سی ,
دستگاه خم و برش میلگرد , کمپکتور , اسپیسر بتن , تخته بنایی ,
واتراستاپ , واتراستاپ pvc , سئو سایت در تبریز , سئو در تبریز , طراحی وب سایت فروشگاهی تبریز , شرکت طراحی سایت در تبریز , شرکتهای طراحی سایت در تبریز , طراحی سایت فروشگاهی تبریز , طراحی وب فروشگاهی تبریز , طراحی سایت ارزان در تبریز , طراحی سایت فروشگاهی در تبریز , طراحی وبسایت در تبریز , طراحی وب تبریز , طراحی سایت تبریز , طراحی اپلیکیشن در تبریز , طراحی اندروید در تبریز , طراحی سایت اختصاصی تبریز , طراحی سایت اختصاصی در تبریز ,