آگهی ها ویژه

نصب ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل

ساندویچ پانل در سال های اخیر و همچنین اجرا و نصب آن در ساختمانها و سازه ها ی ساختمانی با بهره گیری از بهترین و با تجربه ترین افراد موجب شده این محصول بی نظیر و محبوب را در اختیار متقاضیان محترم خرید ساندویچ پانل فرار دهد.

از آنجایی که این سازه ها بصورت پیش ساخته و آماده می باشند بنابراین نصب ساندویچ پانل و استفاده ی آنها نیازمند ابزاری مخصوص است ، ساندویچ پنل ها در قالبها وطرح و رنگ متفاوت به وسیله پیچ های واشری نصب میشوند که ارتفاع و محل قرار گیری و همچنین فاصله ی مابین ستون ها نیازمند دقت بسیار بالایی می باشد.

در این سازه ساختمانی پایین پانلها توسط چسب مخصوص پلی اورتان عایق گیری میشود ، نصب ساندویچ پانل علاوه بر مهارت نیازمند دانش بالایی در این زمینه نیز می باشد .

این شرکت با راه اندازی کادری متخصص و بهره گیری از دانش طراحان برتر در عرصه ساختمان و صنعت ساخت در ایران تلاش میکند تا گامی موثر و ماندگار در این صنعت برداشته که نه تنها نسل حاضر بلکه نسلهای آتی بشر نیز امکان استفاده از این دست آورد ها را داشته باشند .

جوامع صنعتی امروز برای زمان و هزینه ی بکارگرفته شده در پروژههای ساخت وساز اهمیت ویژه ای قائل می باشند. باید در نظر داشت میزان رضایت مندی از کالا با مقرون به صرفه بودن آن رابطه ی تنگاتنگی دارد، از آن جهت بهره گیری از تکنولوژی های جهانی که هدف آنها کاهش زمان و هزینه ها در این زمینه می باشد کارآمد ترین قدم در پیشرفت وتوسعه بخشی یک کشور است،شرکت های ساندویچ پانل با رویکردی قابل قبول و اقدامی ستودنی برای پیشبرد هرچه بهتر اهداف بلندمدت وبهره برداری مناسب از صنعت ساختمان در کشور با عرضه ی انواع ساندویچ پانل اعم از ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل سردخانه ای و… خود در بازار داخلی سعی در کیفیت بخشیدن به مواد اولیه این صنعت را دارند.

این شرکت در اقدامی چشم گیر و بابهره گیری از دانش پیشتازان صنعت ساختمان در جهان و همچنین نیروی جوان خلاق ایرانی بهترین و برترین نوع از این محصول را وارد بازار داخلی کرده است.

امید آن را داریم تا با این کار تاثیری چشمگیر و موثر در برطرف کردن نیاز داخلی کشور وهم میهنان عزیز در عرصه ساختمان سازی داشته باشیم .

 

سایر عناوین مرتبط:

, , , , , , ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید