آگهی ها ویژه

ورق ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

ورق ساندویچ پانل

 

ساندویچ پانل محصولی است که از یک عایق درونی که  دو لایه فلزی روی آن قرار گرفته است ،تشکیل شده است.

انواع عایق های گوناگون در آن به کار می رود. ورق ها از جنس های متفاوتی هستند.در این جا به بررسی انواع ورق ساندویچ پانل خواهیم پرداخت.

ساندویچ پانل

ورق گالوانیزه :

ورق گالوانیزه ورقی است از جنس آهن که سطح آن با فلز روی پوشیده شده است.خوبی این ورق در این است که اگر حتی پوسته آن شکستگی پیدا کند ، زنگ نمی زند. از این ورق درجاهایی استفاده می شود که احتمال زنگ زدگی آهن وجود داشته باشد.به دو صورت رول فرم و فابریک در کارخانه تولید می شود.

مزایای ورق گالوانیزه :

۱- هزینه کمتر در تعمیر و نگهداری : به علت عدم زنگ زدن دارای هزینه کمتری نسبت به روشهای دیگر است.

۲- طول عمر زیاد

۳- بازرسی آسان : تنها از طریق چشم می توان معایب این ورق را بررسی کرد.

موارد استفاده :

۱-صنعت خودروسازی

۲-مصارف خانگی

۳-صنعت برق

۴-صنایع کاغذ

۵-صنایع لوله

۶-کابل و سیم

۷-ساندویچ پانل ها و ….

از روش های زیادی برای گالوانیزه کردن سطح آهن استفاده می شود.بعضی روش ها آسانتر و بعضی سخت تر است.

در هر صورت این ورق ها امروزه در سطح انبوه در کشور تولید می شوند. مقدار زیادی از ورق های گالوانیزه بازار هم از کشورهای خارجی وارد میشوند.

ساندویچ پانل

ورق آلوزینک :

ورق آلوزینک ورقی گالوانیزه شده با ترکیب ۵۵ درصد آلومینیوم ، ۴۳٫۶ درصد روی و ۱٫۴ درصد است که در تهیه ساندویچ پانل ها به کار می رود . این ورق برای مواقعی است که میزان اسید محیط بالاست و یا فضای صنعتی متراکم است.

این ورقها در رنگ های متفاوت و با پوششی سوپر پلی استری تولید می شوند. معمولا ضخامت این ورق ها نیم میلیمتر است و بسته به نوع استفاده ساندویچ پانل و سفارش مشتری ممکن است تغییر کند.

مقاومت بیشتری در برابر رطوبت و اتش نسبت به دیگر ورق ها دارد.

ساندویچ پانل

ورق آلومینیوم :

 

به آلومینیومی گفته می شود که به صورت ورق های نازک آمده باشد.ضخامت این ورق ها بسیار ناچیز است.از ۰٫۲ میلیمتر تا۰٫۰۰۶ میلیمتر .

دارای انعطاف بالایی هستند که به آسانی خم و یا در اطراف اجسام پیچیده می شوند. در کشور تولید این ورق در میزان انبوه انجام می شود. بسیاری از این ورق ها هم از کشورهای خارجی به ایران وارد میشوند.

ورقهای ذکر شده در بالا جزء ورقهای مورد استفاده در ساندویچ پانل ها هستند.بعضی مواقع ممکن است تنها یک لایه ورق برای تهیه ساندویچ پانل ها استفاده شود و در یک طرف ان نصب شود.ضخامت و عرض و طول این ورقها بسته به نوع ساندویچ پنل ، سفارش مشتری و محیط متفاوت است.

 

سایر عناوین مرتبط:

, ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید

طراحی سایت در تبریز , طراحی وب درتبریز , طراحی وب سایت در تبریز , ورق آهن روغنی , سافت استارتر , ساندویچ پانل در تبریز , ماله برقی , ماله موتوری ,
ماله پروانه ای , واتراستاپ , ضد یخ بتن , روتاری جوینت , پمپ شناور ، شیلنگ ویبراتور بادی ، قیمت شیلنگ بادی ،شیلنگ بادی ، چوب بری ، چوب فروشی ، تخته زیرپایی ،
تخته بنایی ،ساندویچ پنل در تبریز , شیشه بالکن , بالکن شیشه ای , یونولیت بسته بندی , فوم بسته بندی , پلاستوفوم بسته بندی ,سینی نشا ,
ساندویچ پنل در تبریز , ورق گالوانیزه رنگی ,
ساندویچ پانل سقفی در تبریز , ساندویچ پانل دیواری در تبریز , راه انداز نرم , تخته چند لایی , قالب بتن , قالب فلزی بتن , خم برش میلگرد ,
تخته سه لایی , تخته هفت لایی , دستگاه خاموت زن ,
خاموت زن , واتراستاپ پی وی سی ,
دستگاه خم و برش میلگرد , کمپکتور , اسپیسر بتن , تخته بنایی ,
واتراستاپ , واتراستاپ pvc , سئو سایت در تبریز , سئو در تبریز , طراحی وب سایت فروشگاهی تبریز , شرکت طراحی سایت در تبریز , شرکتهای طراحی سایت در تبریز , طراحی سایت فروشگاهی تبریز , طراحی وب فروشگاهی تبریز , طراحی سایت ارزان در تبریز , طراحی سایت فروشگاهی در تبریز , طراحی وبسایت در تبریز , طراحی وب تبریز , طراحی سایت تبریز , طراحی اپلیکیشن در تبریز , طراحی اندروید در تبریز , طراحی سایت اختصاصی تبریز , طراحی سایت اختصاصی در تبریز ,