آگهی ها ویژه

پانل کامپوزیت تاشو در ساندویچ پانل ها۲

پانل کامپوزیت تاشو در ساندویچ پانل ها۲

ساندویچ پانل

در مقاله قبل با عنوان پانل کامپوزیت تاشو در ساندویچ پانل ها به توضیح مختصری در رابطه با پانل کامپوزیت پرداختیم . در ادامه به توضیح مواردی دیگر می پردازیم .

تمامیت ساختاری ساندویچ پانل به گونه ای است که قدرتمند باشد و مفاصل آن قدرت وزن مربوطه را داشته باشد. برخی از مشکلات مربوط به فلز پوست پانل است ممکن است فلز پوست ها تحت فشار وارده از بین برود از این رو باید چیزی اختراع می شد تا جلوی این حوادث را بگیرد. بر همین اساس پانل کامپوزیت تاشو اختراع شد که شامل یک لایه داخلی متشکل از موادی مانند پلاستیک بود که خاصیت کشسانی داشت این پانل در خم شدن باعث می شود که لایه بیرونی آن نشکند یا حداقل شروع شکست لایه بیرونی را به تاخیر اندازد.

این ساندویچ پانل به دلیل داشتن زاویه قابل ملاحضه بیشتر و ضخامتی که این پانل دارد درصد شکستنش کمتر است ولی تحت شرایط می تواند خورده خورده شود. این مواد پلاستیکی در اثر خم سرد دائمی در زاویه ۹۰ درجه بدون شکست باقی می مانند.

اولین مواد تشکیل لایه داخلی شامل یک پی وی سی با چگالی نسبته ضخیم و یک پی وی سی با چگالی نسبتا پایین است که با فوم سلولی به هم مهر و موم می شوند در حالی که ماده تشکیل لایه بیرونی همان پوسته شامل پی وی سی پلاستیکی نسبتا نازک و نسبتا متراکم تر است در این جا فوم و پوسته دارای ویژگی های شیمیایی نسبتا مشابه هستند و برای سازکاری بیشتر از چسب نیمه الاستومری برای پیوند آنها استفاده می شود.

فوم پی وی سی دارای چگالی بین ۱۵ و ۲۵۰ کیلوگرم در ۳ متر است در حالی که ایده آل آن در حدود ۷۰ کیلوگرم در ۳ متر است. پوست های پی وی سی دارای چگالی بین ۴۰ تا ۱۴۰۰ کیلوگرم در ۳ متر می باشد در حالی که ایده آل آن بین ۷۰۰ تا ۱۴۰۰ در ۳ متر می باشد. لایه فوم داخلی بین ۴ و ۳۰ میلی متر ضخامت است در حالی که ایده آل آن در حدود ۱۰ میلی متر ضخامت دارد. پوست ترجیحا بین ۰٫۳ تا ۰٫۵ میلی متر ضخامت دارد در حالی که ایده آل آن در حدود ۰٫۱ میلی متر ضخامت دارد.

سایر عناوین مرتبط:

, ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید