آگهی ها ویژه
ویژه

نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت

نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت مركز فروش واجراي انواع ساندويچ پانل پلي اورتان و پلي استايرن،ورق فولادي و انواع عايق كانكس اتاقك ...

شماره تماس: 04135250900 - 09141145827
آدرس سایت : http://www.sandwichpanel-iran.com/Agents/5014/Main.aspx

ویژه

اُنور تجارت

اُنور تجارت فروش و اجرای ساندویچ پانل ترکیه و ایرانی با زیبایی منحصر به فرد و کاهش هزینه ها ...

شماره تماس: 09144149566 - 09120353141
آدرس سایت : http://www.onurtejarat.com

ویژه

ایده آل پوشش

باپیشرفت روز افزون تکنولوژی درهمه جهات به ویژه ساخت وساز اکنون در برهه ای از زمان هستیم که ...

شماره تماس: 04134256270 - 04134256271
آدرس سایت : http://irsandwichpanel.com/

پانل کامپوزیت تاشو در ساندویچ پانل ها۳

پانل کامپوزیت تاشو در ساندویچ پانل ها۳

ساندویچ پانل

در این مقاله از سری مقالات ساندویچ پانل کامپوزیت تاشو  به توصیف ویژگی های دیگری از پانل های کامپوزیت پرداخته ایم . پنل کامپوزیت تاشو شامل یک لایه ، یک هسته درونی و یک پوسته است. ضخامت ترجیح داده شده در کامپوزیت پانل بین ۵ تا ۵۰ میلی متر است که ایده آل آن حدود ۱۲ میلی متر است . مواد تشکیل دهنده هسته دارای پلاستیسیته نسبتا بالا در فشرده سازی و شکل پذیری نسبتا پایین در تنش هستند. ماده دوم تشکیل پوسته بیرونی یک شکل پذیری نسبتا پایین و عمدتا در هر دو تنش و فشرده سازی الاستیکی وجود دارد.

ساندویچ پانل در دمای اتلق می تواند بدون شکست به زاویه ۹۰ درجه خم شود لبه آن گرد و صاف و بدون شکست باقی می ماند در حالی که مواد اضافی پوسته در داخل سگک به تدریج به مواد هسته در یک شکل و خط خم می شوند . در کمانش درون پوست مواد پلاستیکی داخل به مواد هسته فشرده و جایگزین آن می شود.

این ساندویچ پانل ها به وسیله ابزار مخصوص قابلیت خم شدن را داشته و تا زاویه ۹۰ درجه خم می شوند در حالی که هیچ گونه موج یا شکستگی رنگ و یا لایه در آنها به وجود نخواهد آمد.فضای خالی بین سازه اصلی ساختمان و ورق های کامپوزیت کار شده در نما این امکان را می دهد که تبادل صدا و حرارت خارج نمای ساختمان و داخل آن به حداقل برسد.

در صورت بروز هر گونه مشکل در یکی از پانل ها خواه به دلایل مختلف این قابلیت وجود دارد که بتوان بدون خرابی کل نما تنها با تعویض پانل آسیب دیده یک پانل نو جایگزین آن کرد. مواد تشکیل دهنده وورق کامپوزیت ، آلومینیوم و لایه میانی آن پلی اتیلن است که کاملا برگشت پذیر است و هیچ گونه آلاینده ای برای محیط زیست نخواهد داشت.

سایر عناوین مرتبط:

, ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید