کاربرد ساندویچ پانل


کاربرد ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل تولیدی تجارت گستر شهریار ترکیبی از ظاهر جذاب با ویژگی های برجسته مانند عایق حرارتی عالی و مقاومت بالا در برابر آتش می باشد . این پانل های سبک وزن طراحی پیش ساخته داشته که موجب می شود ساخت و ساز سریع تر و مقرون به صرفه تر باشد .
تجارت گستر می تواند به عنوان یک شریک در یک پروژه با شما همکاری کند و از اولین مراحل طراحی تا نصب با شما همراهی کرده و با آزمایش های مختلف و ارائه راه حل توسط کارشناسان ما سرعت طراحی و ساخت و ساز را بالا می برد .ساندویچ پانل در ارتفاعات ، پارتیشن بندی ، سقف و سازه ها به کار می رود .

کاربرد های ساندویچ پانل :

ساختمان های اداری و تجاری
ایستگاه های برق
ساخت و ساز برای صنعت مواد غذایی و اتاق های تمیز
ساختمان های ورزشی
نمازخانه ها
سردخانه ها
سرویس بهداشتی
پست نگهبانی
تعمیرگاه سیار
انواع سوله ها
دیوار و سقف سالن های تولیدی
و …
علاوه بر این ساندویچ پانل کاربردهای دیگری در ساخت انواع کانکس ، کانکس های یخچال دار و ثابت ، اسکان موقت ، خانه های پیش ساخته ، سازه فلزی ، سوله ، سازه های فضایی ، درمانگاه هاي سيار ، سردخانه گوشت و لبنيات ، انبار غلات ، مدارس  ، خانه هاي سيار و کاروان ها… دارد.
به علت گسترش استفاده از ساندویچ پنل در مکان های مختلف و کاربرد آن در مناطق مختلف ، با توجه به مکان مورد نیاز از انواع خاصی از ساندویچ پانل استفاده می شود . ساندویچ پانل ها در انواع ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سقفی ، پلی یورتان ، سردخانه ای و … به کار می روند . با مشاوره با کارشناسان زبده و کارآزموده می توانید ساندویچ پنل مناسب خود را انتخاب کنید .

علت رواج کاربرد ساندویچ پانل مزایای بسیار آن همانند سهولت نصب در ارتفاع ، سرعت حمل و نقل ، مقاومت بالا در برابر زلزله ، عایق مناسب در برابر دما ، رطوبت ، گرما و سرما ، زیبایی و استفاده در نما ساختمان ، بهداشتی و قابلیت شستشو و … می باشد .


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *