آگهی ها ویژه

کاربرد ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

کاربرد ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل تولیدی تجارت گستر شهریار ترکیبی از ظاهر جذاب با ویژگی های برجسته مانند عایق حرارتی عالی و مقاومت بالا در برابر آتش می باشد . این پانل های سبک وزن طراحی پیش ساخته داشته که موجب می شود ساخت و ساز سریع تر و مقرون به صرفه تر باشد .
تجارت گستر می تواند به عنوان یک شریک در یک پروژه با شما همکاری کند و از اولین مراحل طراحی تا نصب با شما همراهی کرده و با آزمایش های مختلف و ارائه راه حل توسط کارشناسان ما سرعت طراحی و ساخت و ساز را بالا می برد .ساندویچ پانل در ارتفاعات ، پارتیشن بندی ، سقف و سازه ها به کار می رود .

کاربرد های ساندویچ پانل :

ساختمان های اداری و تجاری
ایستگاه های برق
ساخت و ساز برای صنعت مواد غذایی و اتاق های تمیز
ساختمان های ورزشی
نمازخانه ها
سردخانه ها
سرویس بهداشتی
پست نگهبانی
تعمیرگاه سیار
انواع سوله ها
دیوار و سقف سالن های تولیدی
و …
علاوه بر این ساندویچ پانل کاربردهای دیگری در ساخت انواع کانکس ، کانکس های یخچال دار و ثابت ، اسکان موقت ، خانه های پیش ساخته ، سازه فلزی ، سوله ، سازه های فضایی ، درمانگاه های سیار ، سردخانه گوشت و لبنیات ، انبار غلات ، مدارس  ، خانه های سیار و کاروان ها… دارد.
به علت گسترش استفاده از ساندویچ پنل در مکان های مختلف و کاربرد آن در مناطق مختلف ، با توجه به مکان مورد نیاز از انواع خاصی از ساندویچ پانل استفاده می شود . ساندویچ پانل ها در انواع ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سقفی ، پلی یورتان ، سردخانه ای و … به کار می روند . با مشاوره با کارشناسان زبده و کارآزموده می توانید ساندویچ پنل مناسب خود را انتخاب کنید .

علت رواج کاربرد ساندویچ پانل مزایای بسیار آن همانند سهولت نصب در ارتفاع ، سرعت حمل و نقل ، مقاومت بالا در برابر زلزله ، عایق مناسب در برابر دما ، رطوبت ، گرما و سرما ، زیبایی و استفاده در نما ساختمان ، بهداشتی و قابلیت شستشو و … می باشد .

سایر عناوین مرتبط:

, , ,
آگهی های معمولی

الماس

• نمایش 10 آگهی با الماس در گروه‌ها و صفحه اصلی سایت
• بدون محدودیت درالماس، جایگاه نمایش را انتخاب کنید.
• هر الماس 25 هزار تومان.
• با ثبت آگهی ویژه شش ماه یک الماس هدیه بگیرید
• با ثبت آگهی ویژه یکساله سه الماس هدیه بگیرید